Úspěchy Divočáků na Pevnosti Boyard

Divočáci byli úspěšní na Pevnosti Boyard a část pokladu si odnesli!

V sobotu 14. října 2017 se Středisko volného času Klíč ve Frýdku-Místku proměnilo na Pevnost Boyard. Do pevnosti se na 20. ročník soutěže sjelo 39 soutěžních dvojic ve třech kategoriích.

A jak to probíhalo? Ráno nás před vlakovým nádražím vyzvedli starší Divočáci – Víťa, Ondra H. a Ondra B. Ti se postarali o přesun do SVČ Klíč ve Frýdku-Místku. Tam bylo všem soutěžícím vysvětleno, co je čeká a nemine. Hlavním úkolem bylo získat v každé místnosti klíč, čehož soutěžící mohli dosáhnout pouze splněním daného úkolu. Úkoly vyžadovaly zručnost, sílu, důvtip, odvahu a také spolupráci. Každá dvojice mohla získat maximálně 12 klíčů, z toho 11 jich bylo možno získat v místnostech. Ten poslední – dvanáctý –  za správnou odpověď na otázku, kolik jsme viděli v pevnosti postav v černých pláštích.

Vítězi v kategorii 2006-2011 se z 24 dvojic stali: Jakub Blinka a Veronika Pazderková, druhé místo obsadily: Lenka Březinová a Lucka Horáková a třetí místo pařilo Ivetě Milkové a Gabce Blažkové. Všichni jsou členy našeho turistického oddílu a všem gratulujeme.

Celá akce se nám moc líbila a těšíme se na další ročník. Na závěr si z letošní Pevnosti Boyard můžete prohlédnout pár fotografií.

Radka Březinová
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s